We had to make some changes to the schedule emailed on Monday Feb 6. Please use this updated copy instead. Thank you.
Igloo Pub Division
Black Shadows (Memramcook, NB) Cape Breton Exports (Nova Scotia)
Moncton Wolverines Louisdale Tigers (Nova Scotia)
Screaming Seagulls (Isle Madame, NS) Milton Trout (Halifax/Charlottetown)
Thu, Feb 16 Rink Team Team
8:00 PM B Black Shadows vs Moncton Wolverines
Fri, Feb 17
3:45 PM D Moncton Wolverines vs Milton Trout
8:15 PM A Louisdale Tigers vs Black Shadows
10:00 PM D Screaming Seagulls vs Cape Breton Exports
Sat, Feb 18
11:45 AM A Moncton Wolverines vs Screaming Seagulls
12:15 PM Kay Black Shadows vs Cape Breton Exports
2:45 PM Kay Louisdale Tigers vs Milton Trout
7:15 PM A Cape Breton Exports vs Louisdale Tigers
7:15 PM C Milton Trout vs Screaming Seagulls
Sun, Feb 19
2:00 PM D Final (top 2 division teams)
Murray Bernard Division
Northside Stars (North Sydney, NS) Nova Trophy (Halifax, NS)
Cheticamp Rockets (NS) Valley (Annapolis NS)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
12:00 PM B Nova Trophy vs Northside Stars
4:30 PM C Northside Stars vs Valley
9:30 PM A Cheticamp Rockets vs Nova Trophy
Sat, Feb 18
12:15 PM B Northside Stars vs Cheticamp Rockets
1:30 PM Kay Valley vs Nova Trophy
6:00 PM A Cheticamp Rockets vs Valley
Sun, Feb 19
1:00 PM A Final (top 2 division teams)
Rallye Motors Division
Pogey Lakers (Sydney Mines, NS) Winmar Storm (Moncton)
The Lads (Dartmouth, NS) Plaza North Stars (Campbellton/Moncton)
Acadiens de  Rogersville (N.B.) Regal Cresting (Charlottetown, PEI)
Thu, Feb 16 Rink Team Team
7:30 PM C Acadiens de  Rogersville vs Winmar Storm
Fri, Feb 17
1:15 PM B The Lads vs Plaza North Stars
6:15 PM B Winmar Storm vs Plaza North Stars
7:00 PM A The Lads vs Pogey Lakers
7:00 PM C Acadiens de  Rogersville vs Regal Cresting
Sat, Feb 18
1:00 PM A Plaza North Stars vs Acadiens de  Rogersville
1:00 PM C Pogey Lakers vs Regal Cresting
5:15 PM B Regal Cresting vs The Lads
6:30 PM B Pogey Lakers vs Winmar Storm
Sun, Feb 19
1:00 PM C Final (top 2 division teams)
Silver Fox Restaurant Division
Pier Canucks (Sydney, NS) Yarmouth Poenix (Nova Scotia)
Maison Levesque (Moncton) Gallant TV Pirates (Cocagne, NB)
Thu, Feb 16 Rink Team Team
8:00 PM D Gallant TV Pirates vs Maison Levesque
Fri, Feb 17
3:00 PM Col Maison Levesque vs Pier Canucks
9:30 PM C Yarmouth Poenix vs Gallant TV Pirates
Sat, Feb 18
2:45 PM B Yarmouth Poenix vs Pier Canucks
8:30 PM A Maison Levesque vs Yarmouth Poenix
8:30 PM C Pier Canucks vs Gallant TV Pirates
Sun, Feb 19
11:30 AM D Final (top 2 division teams)
Sports Rock Division
Westmorland Farmers (Dorchester, NB) Petitcodiac Stars (N.B.)
Cogan's Stars (North Sydney, NS) Millbrook Chiefs (Nova Scotia)
The V Dubs (Fred'ton/Moncton/Halifax) Moncton Wild
Thu, Feb 16 Rink Team Team
6:45 PM D Moncton Wild vs Westmorland Farmers
Fri, Feb 17
10:45 AM B Westmorland Farmers vs Petitcodiac Stars
12:45 PM A Cogan's Stars vs Moncton Wild
3:15 PM A The V Dubs vs Petitcodiac Stars
5:45 PM Kay Millbrook Chiefs vs Cogan's Stars
Sat, Feb 18
9:45 AM Kay Petitcodiac Stars vs Millbrook Chiefs
11:45 AM C The V Dubs vs Moncton Wild
6:00 PM C Cogan's Stars vs The V Dubs
7:45 PM B Westmorland Farmers vs Millbrook Chiefs
Sun, Feb 19
1:15 PM B Final (top 2 division teams)
Slapshots Division
Canning Schooners (N.S.) Codiac Bud Light Penguins (Moncton)
Maple Leafs (Moncton) Snooty Fox Diggers (Fredericton, NB)
Macleod  Excavating (St. Peters , NS) Moncton Elks
Thu, Feb 16 Rink Team Team
6:45 PM B Moncton Elks vs Maple Leafs
Fri, Feb 17
1:15 PM D Maple Leafs vs Snooty Fox Diggers
2:00 PM Kay Moncton Elks vs Codiac Bud Light Penguins
5:45 PM A Macleod  Excavating vs Snooty Fox Diggers
10:00 PM B Canning Schooners vs Codiac Bud Light Penguins
Sat, Feb 18
8:30 AM Kay Maple Leafs vs Macleod  Excavating
12:15 PM D Snooty Fox Diggers vs Canning Schooners
3:30 PM C Codiac Bud Light Penguins vs Macleod  Excavating
4:45 PM A Canning Schooners vs Moncton Elks
Sun, Feb 19
10:30 AM C Final (top 2 division teams)
V Hotel & Suites Division
The House (Sackville, NS) Lobsters R Us (St Peters, NS)
Dartmouth Misfits (Dartmouth, NS) Halifax Gamecocks (Cole Harbour, NS)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
11:30 AM C The House vs Dartmouth Misfits
2:00 PM C Halifax Gamecocks vs Dartmouth Misfits
4:30 PM A Lobsters R Us vs The House
9:30 PM Kay Halifax Gamecocks vs Lobsters R Us
Sat, Feb 18
9:45 AM B The House vs Halifax Gamecocks
4:00 PM Kay Dartmouth Misfits vs Lobsters R Us
Sun, Feb 19
12:00 PM B Final (top 2 division teams)
Fix Auto Collision Division
Can/Am Corruption (Kennebunkport, US) Bedeque Big Dog Convenience (PEI)
Tignish Oldtimers (PEI) Atlantic Mazda Leafs (Moncton)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
11:30 AM Kay Bedeque Big Dog Convenience vs Atlantic Mazda Leafs
3:45 PM B Can/Am Corruption vs Atlantic Mazda Leafs
7:30 PM B Tignish Oldtimers vs Bedeque Big Dog Convenience
Sat, Feb 18
8:30 AM B Atlantic Mazda Leafs vs Tignish Oldtimers
8:30 AM D Bedeque Big Dog Convenience vs Can/Am Corruption
4:00 PM D Can/Am Corruption vs Tignish Oldtimers
Sun, Feb 19
10:15 AM D Final (top 2 division teams)
Fox Creek Golf Division
Antigonish Horndogs (Nova Scotia) Kendalmark Kodiacs (Fall River, NS)
Anderson Automotive (Summerside, PEI) Storm's  Darkhorses (Moncton)
Humphrey Angels (Moncton) Black Jack Sealcoating (Gardner, MASS)
Thu, Feb 16 Rink Team Team
6:15 PM C Humphrey Angels vs Storm's  Darkhorses
Fri, Feb 17
1:45 PM Col Antigonish Horndogs vs Kendalmark Kodiacs
2:30 PM D Storm's  Darkhorses vs Anderson Automotive
5:00 PM B Antigonish Horndogs vs Black Jack Sealcoating
6:15 PM D Kendalmark Kodiacs vs Humphrey Angels
Sat, Feb 18
9:45 AM D Black Jack Sealcoating vs Storm's  Darkhorses
2:45 PM D Anderson Automotive vs Kendalmark Kodiacs
6:30 PM Kay Black Jack Sealcoating vs Humphrey Angels
7:45 PM D Anderson Automotive vs Antigonish Horndogs
Sun, Feb 19
12:45 PM D Final (top 2 division teams)
Van-Go Delivery Division
Moncton Dynomites Ganong Chocolateers (Moncton)
Iceland Oldtimers (Montague, PEI) Pine Grove Electric (Elmsdale, NS)
Coast 2 Toast (Enfield, NS) Prospect Road Oldtimers (Prospect, NS)
Thu, Feb 16 Rink Team Team
8:45 PM C Moncton Dynomites vs Ganong Chocolateers
Fri, Feb 17
12:00 PM D Iceland Oldtimers vs Coast 2 Toast
12:45 PM Kay Moncton Dynomites vs Pine Grove Electric
3:15 PM Kay Ganong Chocolateers vs Pine Grove Electric
5:00 PM D Prospect Road Oldtimers vs Iceland Oldtimers
Sat, Feb 18
11:00 AM D Iceland Oldtimers vs Moncton Dynomites
11:00 AM Kay Ganong Chocolateers vs Coast 2 Toast
2:15 PM C Pine Grove Electric vs Prospect Road Oldtimers
7:45 PM Kay Coast 2 Toast vs Prospect Road Oldtimers
Sun, Feb 19
10:45 AM B Final (top 2 division teams)
Lounsbury Division
Antigonish Old Dogs (Nova Scotia) Sable Fish Packers (Barrington, NS)
Halifax Kings Jr (Nova Scotia) Budweiser Antiques (Cocagne, NB)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
11:30 AM A Halifax Kings Jr vs Sable Fish Packers
4:30 PM Kay Sable Fish Packers vs Antigonish Old Dogs
7:00 PM Kay Budweiser Antiques vs Halifax Kings Jr
Sat, Feb 18
11:00 AM B Sable Fish Packers vs Budweiser Antiques
4:00 PM B Antigonish Old Dogs vs Halifax Kings Jr
9:00 PM D Antigonish Old Dogs vs Budweiser Antiques
Sun, Feb 19
2:15 PM A Final (top 2 division teams)
Angie’s Division
Mill's Roofing (Fall River, NS) Dartmouth Cold Shots (Nova Scotia)
Predators (Halifax, NS) Moncton Coors Light Sabres
Fri, Feb 17 Rink Team Team
12:45 PM C Mill'S Roofing vs Moncton Coors Light Sabres
2:30 PM B Predators vs Dartmouth Cold Shots
Sat, Feb 18
8:00 AM A Dartmouth Cold Shots vs Mill'S Roofing
8:00 AM C Moncton Coors Light Sabres vs Predators
2:15 PM A Mill'S Roofing vs Predators
5:15 PM Kay Dartmouth Cold Shots vs Moncton Coors Light Sabres
Sun, Feb 19
10:30 AM A Final (top 2 division teams)
Delta Beausejour Division
Sambro Oldtimers (Halifax, NS) Fredericton Old Blades (N.B.)
Halifax Kings Sr (Nova Scotia) Bears (Baie Ste-Anne, NB)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
2:00 PM A Fredericton Old Blades vs Bears
3:15 PM C Sambro Oldtimers vs Halifax Kings Sr
Sat, Feb 18
1:30 PM B Sambro Oldtimers vs Fredericton Old Blades
1:30 PM D Halifax Kings Sr vs Bears
9:00 PM Kay Bears vs Sambro Oldtimers
9:00 PM B Halifax Kings Sr vs Fredericton Old Blades
Sun, Feb 19
11:45 AM A Final (top 2 division teams)
The Old Triangle Division
Sydney Jets (Nova Scotia) Captain's Finest (Amhest, NS)
Southside Lynx (Borden, PEI) Oromocto Eagles (N.B.)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
5:45 PM C Southside Lynx vs Captain's Finest
8:45 PM D Oromocto Eagles vs Sydney Jets
Sat, Feb 18
3:30 PM A Sydney Jets vs Southside Lynx
4:45 PM C Captain's Finest vs Oromocto Eagles
Sun, Feb 19
9:00 AM D Southside Lynx vs Oromocto Eagles
9:30 AM B Sydney Jets vs Captain's Finest
2:30 PM B Final (top 2 division teams)
Cheers Division
Mardi Girlz (Moncton) Edupole (Edmundston, NB)
Brookfield Elks (Nova Scotia) Les Tantes Blanches (Moncton)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
8:15 PM C Mardi Girlz vs Brookfield Elks
8:45 PM B Edupole vs Les Tantes Blanches
Sat, Feb 18
9:15 AM A Les Tantes Blanches vs Brookfield Elks
9:15 AM C Edupole vs Mardi Girlz
5:15 PM D Mardi Girlz vs Les Tantes Blanches
6:30 PM D Brookfield Elks vs Edupole
Sun, Feb 19
11:45 AM C Final (top 2 division teams)
Moncton Dart Club Division
O'Leary Pylons (PEI) Fredericton Renegades (N.B.)
Warriors (Oromocto, NB) Burtts Corner Bobcats (Fredericton, NB)
Fri, Feb 17 Rink Team Team
7:30 PM D Warriors vs Burtts Corner Bobcats
8:15 PM Kay O'Leary Pylons vs Fredericton Renegades
Sat, Feb 18
10:30 AM C O'Leary Pylons vs Warriors
10:30 AM A Fredericton Renegades vs Burtts Corner Bobcats
Sun, Feb 19
9:15 AM A Burtts Corner Bobcats vs O'Leary Pylons
9:15 AM C Fredericton Renegades vs Warriors
2:15 PM C Final (top 2 division teams)